Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik otthon, egyedül tanultak...

Akik otthon, egyedül tanultak nyelvet, azoknak hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

Képes lehet valaki csupán otthon, könyvekből, segédanyagokból megtanulni egy nyelvet?

Ha neked sikerült, mennyi ideig tartott?

Naponta hány órát tanultad?

Intenzíven tudod is használni?


2011. febr. 14. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem folyamatban van a dolog. itthon tanulom lassan egy éve , könyvekből illetve netről. teljesen 0-ról kezdtem a nyelvet most ott tartok hogy alap dolgokat megértek és el tudok mondani, ha beszélnek már értem hogy miről van szó. de hozzáteszem hogy elég lusta vagyok :S szerintem már sokkal jobban menne ha minden nap 2 órát foglalkoznék vele. van hogy egy hétig nem is tanulok semmit.

nekem annyiból könnyű a dolgom ,hogy a párom anyanyelve , tehát ő tud segíteni ha kérem (de nem igazán jó tanár, ezért be fogok iratkozni majd egy nyelvsuliba)

2011. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron kezdtem el tanulni a spanyolt és most ott tartok, hogy kiutaztam Barcelonába dolgozni. Nem mondom, hogy folyékonyan beszélem, de egész jól megy.
2011. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én az angolt kezdtem magamtól,a német mellett(az suli)

másfél év után elmentem egy nyelviskolába,és kp szintű csoportba tettek a tesztem alapján.mindenképpen érdemes tanárhoz járni,ha komolyan gondolod.

2011. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
El lehet kezdeni magadtól tanulni, nekem is ment a spanyollal, és most a franciát tanulom így, de előbb, utóbb vagy tanárra lesz szükséged, vagy ki kell menned külföldre élőben használni a nyelvet.
2011. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!