Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akinek van ideje nézze meg,...

Akinek van ideje nézze meg, hogy helyesek-e lettek a mondatok?

Figyelt kérdés

I don't smoke, because very very unhealthy. The skin become wrinkled and pale. The fingers colour of changes. The mouth will be stinking and the teeth will be yellow. Plus because lot of may cause disease. Example: respiratory, heart and vascular system disease...etc. Dangerous for everybody!


(Én nem dohányzom, mert a nagyon nagyon nem egészséges. A bőröm ráncos lesz,és fakó. Az ujjaim elszíneződnek. A szám pedig büdös lesz, és sárgák lesznek a fogaim. Plusz, mert sok betegséget okozhat. Például: légúti, szív-és érrendszeri megbetegedések...stb Veszélyes mindenkinek!)


Elég rossz vagyok angolból...Úgyhogy ne haragudjatok,hogy katasztrofális hibák vannak benne. Előre is köszönöm a fáradságotokat.


2011. febr. 15. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

A may -t javítsd ki many-ra(nagyon sok)-és akkor számos lesz a jelentése.

Az elején elég lesz egy very is!

Amúgy jó, gondolom csak elirtad!

2011. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én értem,de én sem vagyok a lejobb angolos, a may-t javítsd many -re,de ezt csak elírtad.
2011. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Örülök,hogy sikerült...3órát kotlottam rajta. Köszönöm még egyszer a válaszokat :)
2011. febr. 15. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom letörni a lelkesedésedet, de sok a hiba!


I don't smoke because it is very unhealthy. The skin becomes wrinkled and pale. The colour of fingers changes. The mouth will be stinky and the teeth will be yellow. In addititon a lot of smoking may cause diseases. For example: respiratory, heart and vascular system disease...etc. It is dangerous for everybody!


Nem mondom, hogy tökéletes, de jobb, mint az eredeti.


18/L

2011. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy vetted a fáradtságot kijavítani az egészet.:)
2011. febr. 15. 22:37
 6/9 A kérdező kommentje:
addititon mit jelent?
2011. febr. 15. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Az in addition (így egybe) azt jelenti: továbbá

Azért javítottam ki, mert mégiscsak szebben hangzik, mint a plus. :D

És igazán nincs mit.


18/L

2011. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm még egyszer.:)
2011. febr. 15. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:

"in addition"

Sot mi tobb, plusz, raadasul, ez/ezek melle,stb

2011. febr. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!