Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angoltanárok! Hogyan tartsak...

Angoltanárok! Hogyan tartsak teljesen kezdő felnőtteknek első órát?

Figyelt kérdés
Pénteken teljesen kezdő felnőtteknek kell tartanom egy 60 perces órát. Minden rám van bízva, nem kapok hozzá semmilyen anyagot. Hol kezdjem el a felkészülést?
2011. febr. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol ABC szerintem legelső lépésként. Aztán jöhet a bemutatkozás. Hogyan kell elmondani a neved, valamint, hogy hány éves vagy. Ha már kornál tartunk, akkor ugye számok. Itt jöhet minden, ami a számokkal kapcsolatos: számok 1-ől mondjuk 100ig, dátum, óra, évszámok stb..
2011. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kihagynám az első óráról az ABC-t mert az nem olyan érdekes, és a dolgozók már amúgy is türelmetelnek, hogy mikor mehetnek végre haza.


Az egyik irodai munkahelyen a dolgzok nem jöttek be az első órára. Aztán a másodikra se. Aztán megkérdeztem a nyelviskolát aki kiközvetített, hogy miért nem jönnek. Erre azt a választ kaptam, hogy szar az óra. Úgy, hogy soha nem is találkoztam velük.

2013. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alap dolgokat -
2017. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl.

Tanitsd meg a számokat

2017. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!