Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol könyvekből lehet...

Melyik angol könyvekből lehet egyedül is tanulni (angolul)?

Figyelt kérdés
A New Headwayből lehet? Abból tanultam egy 60 órás tanfolyamon és az Elementary 8. lecke elejéig jutottunk.
2011. márc. 13. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokaktól hallottam már, hogy az English grammar in use egy nagyon jó könyv. Raymond Murphy írta és CD melléklet is van hozzá.

2011. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Az elozovel teljesen egyetertek, de szerintem ha valaki meg csak egy ilyen kezdo szinten all, akkor az meg egy picit nehez lesz.
2011. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
tényleg az english grammar in use a legjobb, én is abból tanulok. egyébként az oxford angol nyelvtan is van majdnem olyan jó, és az ráadásul magyar nyelvű! szóval én azt ajánlanám.
2011. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

11 éve tanulom az angolt.(közoktatás segítségével)

Annyit tudok mondani hogy ha már 1 ideje tanulod a nyelvet

~5éve akkor nézz angolul sorozatokat( CSI biztos szereted :D,és még itt felsorolhatnám az összeset)

Az a jó az egészben hogy a nem használt szavak is elő jönnek

gondolok itt azokra amiket megtanultál nagy nehezen de mégsem használod.Aztán a másik előnye hogy 1-2 slang megragad. minél többet nézed annál több. Én már nem is tudok úgy ahogy a hülye könyvekben van.Ilyen monoton szerűen semmi élet nincs a szövegekben.

Ja a másik meg rokonok külföldön él,(Kanada) küldött újságokat és lósz*rt sem érteni.:D

2011. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!