Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan, akinek elsőre...

Van olyan, akinek elsőre sikerült a német középfokú nyelvvizsgának az írásbeli része?

Figyelt kérdés
holnap megyek nyelvvizsgázni, és félek, mert nem ismerek olyat,akinek sikerült volna németből az írásbeli:S
2011. szept. 30. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:DD Nekem sikerült. És még rajtam kívül rengeteg ismerősömnek...

Pedig akkor sem voltam vmi németzseni.

2011. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:D és ugye az elején a prezentációnak mindig van olyan,hogy kedvenc könyv vagy film?
2011. szept. 30. 12:20
 3/9 A kérdező kommentje:

mmint a prezentációnál.szóval mert én a neten ezeket láttam:

A prezentáció témái a következők lehetnek:


egy könyv, amit olvasott (téma, szerző, az Ön véleménye, stb.)


vagy


egy film, amit látott (téma, cselekmény, színészek, az Ön véleménye, stb.)


vagy


egy utazás, amin részt vett (célja, ideje, az adott ország és lakosai, látnivalók, stb.)


vagy


egy zenei rendezvény, amit meglátogatott (zenei irányzat, zenészek, helyszín, személyes preferenciák stb.)


vagy


egy sportesemény, amelyen részt vett (sportág, helyszín, résztvevők, eredmények, stb.)

viszont egyik ismerősöm meg angolból volt, és mondta,hogy neki nem is ezek voltak.szóval nem értem..:S

2011. szept. 30. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez TELC, ugye? Mi hárman voltunk bent anno (mi voltunk az utolsók, és ugye pont páratlanul voltunk...). Nem tudom most hogy van, de akkor még mi választhattuk ki, hogy miről akarunk beszélni (szóval megírtuk előre:D). Az egyik csaj elmondta, tűlünk meg már nem is kérdezték:D
2011. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve voltam Telcen, akkor is szinte ugyanez volt a nyelvvizsga menete. Elsőre meglett az egész. Ha jó németes vagy, megy a rögtönzés és jól össze tudod kapcsolni a dolgokat (olvasott szöveg értése), nem lesz gondod. Ne aggódj, sikerülni fog. :)
2011. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyosak vagytok :) nagyon remélem,hogy tényleg így lesz.
2011. szept. 30. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Meglett?

2014. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor a szóbelid már megvan?
2014. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Telc ilyen szempontból nagyon könnyű
2014. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!