Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME angol nyelvvizsgán az...

BME angol nyelvvizsgán az alábbi témakörökben miket kell elmondani? (Ha nem is angolul, legalább magyarul, sürgős, már csak pár hetem van. )

Figyelt kérdés

Man & society (benefits, soc.movements, public safety, NGOs, unemployement)


Work & society (job prestige, telework, graduates entering the labour market)


Services (catering, facilities, Banks, repair and maintenance, embergencí services)


English-speaking countries (general inf., personal experience)


Előre is köszönöm!!!!


2009. márc. 8. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Te magad irtad, hogy miket kell mondani, ott van a zarojelben. :)

De lehet csak en nem ertem a kerdesedet? :D

Ha mar BMEs nyelvvizsgara keszulsz, akkor valszeg tudsz angolul, a masik meg hogy ha van meg par heted akkor siman ki tudod dolgozni oket.Szerintem legegyszerubben az erettsegi tetelekbol lehet puskazni, csak libovitett szokinccsel meg valasztekosabb megfogalmazassal.

2009. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár nem sok hasznát veszem a tanácsodnak. :D Bocs, tudom, bunkó vagyok, de... :D

Az a baj,hogy ezekről a dolgokról még magyarul se tudok mondani semmit, csak hogy "van nyugdíj(még)". :D :D

2009. márc. 9. 05:55
 3/6 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint a nyelvvizsgákon nem szokták kérdezni ezeket a tételeket, mondjuk BME-sen nem voltam... Abból biztos tanulsz, hogy kidolgozod, meg talán hasznát is veszed, de azért szerintem nem az lesz, hogy azt mondják, hogy beszélj pl. a bankokról. Max. ha szakmaira mész.
2009. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a témák adottak. Tapasztalatom nincs, az angoltanárom nem is tudja,hogy jelentkeztem nyelvvizsgára és nem is szeretném, ha tudná, ezért tőle nem tudok segítséget kérni. Tudom, hogy ki kellene dolgozni a tételeket,témákat... Rajta vagyok az ügyön, de ezekkel nem boldogulok, mert még magyarul se tudom,hogy mit kell tudni ezekről. Gondolom lesz, olyan rész, amikor szituáció lesz és pl. bankhitelt kell igényelni, vagy ilyesmi... :S
2009. márc. 10. 16:15
 5/6 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy lesz olyan. Tőlem mindig teljesen normális dolgokról kérdeztek, amikre tudtam volna válaszolni magyarul is, amúgy először én is megijedtem, amikor láttam ezeket a témákat, de nem olyan volt.
2009. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pénteken megyek és nagyon én sem tudok semmit ezekröl. :D igazábol az a lényeg hogy beszélj. ha megkérdeznek a cateringröl vágd be hogy sajnos te nem nagyon vagy otthon ebben ám de mittudomén más jobban érdekel blabla és elviszed a témát.. a lényeg hogy beszélj :D
2009. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!