Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék spanyolul tanulni...

Hol tudnék spanyolul tanulni neten?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 9.es. Angol előkészítős tagozaton vagyok most, egész évben angolt tanultam, jövőre második idegen nyelv a német lesz mert oviban is, általános suliban is németet tanultam (általánosba elsőtől kezdve heti 5 órában), és amúgy sem szeretném abbahagyni. Angolt nem adhatom le még akkor se ha érettségizek belőle meg ilyenek, azt mindenkinek kell tanulnia. De a spanyol is nagyon érdekel. Nem igazán tudnánk külön tanárt fizetni, ismerős sincs aki esetleg ingyen tanítana. Neten van valami weboldal ahonnan meg tudnék esetleg tanulni vagy valami? Vagy valami könyv, ami egyszerűen elmagyarázza a nyelvtant meg stb?
2011. máj. 7. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg lehetőleg olyan oldal kéne ahol magyarul el is magyarázzák hogy mi van leírva.. meg állítólag minél több nyelvet tudunk, annál könnyebben tanulunk új nyelvet. Ez igaz?
2011. máj. 7. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Ha teljesen kezdő vagy akkor a www.e-spanyol.hu -t ajánlom neked. Én is magamtól tanulok spanyolul.

2011. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyvben van a pons nyelvtan 3 lépésben spanyol verziója. És szerintem nézz sokat tv-t spanyolul, és próbáld meg ne felirattal, hanem próbáld a szituációkból kikövetkeztetni, mit jelent, de persze ezt csak akkor már ha van egy kis alapod. Persze ez csak tanács, de én így tanultam meg egy csomó mindent. És persze szótárban néztem szavakat amit mondanak, de eleinte nem sokat értettem, azután egyre több szót, kifejezést.
2011. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt és a másodikat is én küldtem. 19/L És még annyit ha lenne valami kérdésed, ha már tanulsz privátban megbeszélhetjük.
2011. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!