Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt vki aki magától...

Van itt vki aki magától tanult meg egy nyelvet, se tanár se suli nélkül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban szeretek magamtól tanulni. És még azt sem mondom, hogy lassabban haladnék vele. Hozzáállás (és jó tananyag) kérdése.
2011. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenki így tanult meg Magyarul ;)


Nekem azért nem menne egyébként, mert egyedül elkalandozok... és jobb, ha elmondják, mint ha olvasom az idióta szabályokat... és beszélgetve nekem pl. könnyebb is.

2011. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én, az olaszt. Miért?
2011. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én franciául szeretnék egyedül megtanulni, de nem tudom összejön-e...
2011. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
van
2011. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Van. Oroszul tanultam meg a tv segitségèvel.;)
2011. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én is az olaszt :)
2011. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom az angolt és a románt elég jól. Persze még van mit fejlödni... Gondolkozom a harmadik nyelven francia vagy német legyen? A kiejtéstöl teljesen elment a kedvem:(
2011. máj. 10. 07:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a kiejtéstől elment a kedved,akkor alap, hogy német. Szerintem hazsnosabb is. A franciának nehéz a keijtése, és még csúnya a hangzása is. A német meg ahzsnosabb. És olyasmi a kiejtése, mint a magyaré. Tehát legtöbbször ahogy írod, de mint ahogy a magyarban a dj pl gy, úgy a németben az sch pl s.
2011. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. És hány év kell meddig jól megtanulom? Suliba csak középiskola harmadik évétöl fogom tanulni.(sulit kell váltsak és ahol eddig voltam ott nem tanultam)
2011. máj. 10. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!