Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az SZTK-s nőgyógyászaton...

Ha az SZTK-s nőgyógyászaton csak 8-tól van rendelés, előtte azért felhívhatom őket időpontot kérni? úgy értem még 8 előtt van bennt valaki aki tud nekem időpontot adni?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy 8-13óráig van csak rendelés és én akkor pont nem érek rá betelefonálni. Vagy menjek be személyesen időpontot kérni inkább ?
2011. jún. 7. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
ha aznap telefonálsz nem hinném hogy kapsz időpontot,csak mondjuk 2-3 nap múlva ha fix az időd amikor tudsz.8 előtt bent vannak csak nem veszik fel nekem sokszor negyed 9kor sem.egyszerűbb ha bemész személyesen.a végén úgyis érkezési sorrend van
2011. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!