Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítana nekem valaki egy...

Lefordítana nekem valaki egy angol szöveget?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Na most ide jön az, hogy:


Hol a szöveg?

2011. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

You will receive once with the car all the documents that you need and of course two signed by me valid contracts of sale ( one in British language and one in Hungarian language) . You will have to sign the contracts also and then you can register the car on your name without any problems.

We will make the deal in this matter: first of all you will send me all your details for the delivery ( full name and address). As soon as I'll receive this information's and your acceptation to start the shipping process I'll forward your delivery details to the shipping Company team and they will start the shipping process as soon as all the papers will be done.After all will be ready and the shipping process started I will provide you all the necessary data for you to verify that the car is in the shipping Company custody and it's coming to your address

( Tracking Number,Receipt) and the shipping Company will notify you with all the details regarding the shipping and the payment. You can verify also the shipping route online. I checked a lot about a potential transaction between me and the buyer and for both safety we will use the escrow service from the shipping Company. In this way both of us will be protected and the deal will be correct. So, after you will verify that the car is in the shipping Company custody and it's on moving to your address you will have to make a first payment of 30% from the total amount to the shipping Company as a guarantee for the transaction like the escrow payment plan works. An financier agent from there will handle the transaction and the money will be there in hold until the car will arrive to your address and until you will be 100% satisfied with the car.Only after this the shipping Company will release the found to me.You will have 3 days to test it or take it to an Official Service House. In the inspection period, you can test the vehicle, go with the vehicle at your local mechanic or dealer for inspection, but do not put more than 200 Km`s on it. After the test period it's over you will have to inform me about your decision:

A) If you decide to take the car: The Shipping Company agents have all the paperwork in hand and will help you complete the purchase and then you will send the rest of the money.

B) If you decide do not to take the car: If you feel not satisfied with the car or it is not like i have described it you can refuse to buy it and then the delivery company will take the car back to me and you will get your money back (the deposit you have paid at the start of the transaction). Before I send the car I need a confirmation from your side that you agree with my conditions,you want to close the deal and have the money. I want you to be serious about this because I am spending money with this shipping because I can't afford loosing this money and I will feel obligated to contact the authorities. You need to send the money to the shipping Company cashier agent in 24h after the shipping will be made.


So, I'll wait your e-mail as soon as possible to let me know about your decision.

2011. jún. 10. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Fog kapni, ha az autó összes olyan dokumentumot, hogy szükség van és persze a két aláírt nekem érvényes adásvételi szerződés (egy brit és egy nyelven magyar nyelven). Önnek kell aláírni a szerződéseket is, és akkor lehet regisztrálni az autót a nevére, minden gond nélkül.

Mi teszi az üzlet ebben a kérdésben: először is meg küld nekem összes részleteket a szállítási (teljes név és cím). Amint én ezt az információt és a saját elfogadásának kezdeni a szállítási folyamatot fogom továbbítja a szállítási adatokat, hogy a hajózási társaság csapat, és indul a szállítási folyamatot, amint az összes papírokat lesz done.After minden rendben lesz kész és a szállítási folyamat kezdődött fogok nyújtani, ha minden a szükséges adatokat, hogy ellenőrizze, hogy az autó a hajózási társaság felügyeleti és ez jön, hogy a címét

(Követési szám, átvétele), valamint a hajózási társaság értesíti Önt minden részletet illetően a hajózási és a fizetés. Itt ellenőrizheti is a hajózási útvonalon, online. Megnéztem sokat potenciális ügylet köztem és a vevő és a biztonság fogjuk használni a letéti szolgáltatást a hajózási társaság. Ily módon mind a ketten meg kell védeni, és az üzletet is helyes. Szóval, miután ellenőrizni fogja, hogy az autó a hajózási társaság felügyeleti és ez az elmozdulás a címe lesz, hogy egy első kifizetés 30%-a teljes összeget a hajózási vállalat, mivel ez garantálja az ügylet, mint a letéti kifizetési terv működik. A pénzember ügynök lesz kezelni az ügyletet, és a pénz ott lesz a hold, amíg az autó érkezik az Ön címére, és amíg nem lesz 100%-osan elégedett azzal a car.Only után a hajózási társaság fogja megjelentetni a talált rám. Lesz 3 nap próba, vagy vigyük el egy hivatalos Szolgálat Ház. A vizsgálati időszakban, akkor teszt a járművet, menjen a jármű a helyi autószerelő vagy kereskedő az ellenőrzés, de ne tegye ki több mint 200 Km `s rajta. Miután a vizsgálati idő, hogy vége lesz, hogy tudasd velem a döntést:

A) Ha úgy dönt, hogy az autót: a hajózási társaság ügynökei az összes papírmunkát kezét, és segít a vásárláshoz, és akkor elküldi a többi pénzt.

B) Ha úgy dönt, nem kell elvinni az autót: Ha úgy érzi, nem elégedett az autó, vagy ez nem így írtam le, hogy akkor lehet megtagadni, hogy megveszik, majd a kézbesítő cég veszi az autót vissza hozzám, és akkor visszakapja a pénzét (a betét már kifizette elején az ügylet). Mielőtt elküldi a kocsit kéne egy visszaigazolást az Ön oldalán, hogy elfogadja az én feltételeknek, be akarja zárni az üzletet, és a pénz. Azt akarom, hogy komolyan ezt, mert én vagyok pénzköltés e szállítási, mert nem engedhetik meg maguknak ezt a pénzt veszít, és én is érzem, köteles felvenni a kapcsolatot a hatóságokkal. Be kell küldeni a pénzt, hogy a hajózási társaság pénztáros ügynök 24h után a hajózási kerül sor.


Szóval, várok az e-mail lehető legrövidebb időn belül, hogy tudassa velem a te döntésed.

2011. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
23:20 barom, google fordítóba ő is be tudja írni -.-" utálom az ilyen nyormoék kockákat mint te vagy
2011. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Mert te vagy olyan barom, és végigolvasod?
2011. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
hát persze, h elolvastam. az első mondatot -.-" szánalmas vagy
2011. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Az autóval együtt Ön meg fog kapni minden szükséges dokumentumot és két, általam aláírt érvényes adás-vételi szerződést (egyet angol, egyet magyar nyelven). Önnek is alá kell majd írnia a szerződéseket, aztán már problémamentesen regisztrálhatja az autót a saját nevén.

A megállapodás során ily módon fogunk eljárni: mindenekelőtt Ön elküldi nekem a szállításhoz szükséges összes részletet (teljes nevet és címet). Amint megkaptam ezeket az információkat és a szállításhoz való beleegyezését, továbbítom majd a részleteket a szállító céghez, ők pedig elindítják a szállítási folyamatot amint a papírok elkészülnek. Miután minden készen lesz és a szállítási folyamat elkezdődik, a rendelkezésére bocsátom az összes szükséges adatot (követési azonosító szám, elismervény), amellyel igazolom, hogy az autó a szállító cég felügyelete alatt áll, épp úton van a megadott cím felé; és a szállító cég fogja majd értesíteni Önt a szállítással és fizetéssel kapcsolatos részletekről..

A szállítási útvonalat online is ellenőrizheti. Sokszor ellenőriztem a köztem és a vásárló közti lehetséges tranzakciókat és mindkettőnk biztonsága érdekében igénybe vesszük a szállító cég zálog szolgáltatását. Ily módon mindketten védve leszünk és a megállapodás korrekt lesz. Tehát, miután ellenőrizte, hogy az autó a szállító cég felügyelete alatt áll és úton van az Ön címe felé, a zálogfizetési terv alapján garanciaképp a teljes ár 30%-át ki kell fizetnie a szállító cégnek. Ettől kezdve egy pénzügyi szakember fogja kezelni a tranzakciót, és a pénzt is ott tartják majd amíg az autó meg nem érkezik a címre és 100%-ig meg nem lesz elégedve az autóval. A szállító cég csak ezután teszi számomra elérhetővé az alapot. Lesz három napja, hogy tesztelje [az autót] vagy elvigye egy hivatalos szervízbe. A megfigyelési periódusban tesztelheti a járművet, elviheti a járművet a helyi szerelőhöz vagy kereskedőhöz megnézetni, de ne tegyen bele 200 km-nél többet. Miután a tesztidőszak véget ér, értesítenie kell engem a döntéséről:

A) Amennyiben az autó mellett dönt: a szállító cég munkatársai minden papírmunkát kézben tartanak és segítenek teljesíteni a vásárlást, aztán el kell küldenie a pénz fennmaradó részét.

B) Ha nem veszi meg az autót: ha nem elégedett az autóval, vagy az nem olyan, ahogyan én leírtam, visszautasíthatja a vásárlást, ez esetben a szállító cég visszahozza az autót nekem, Ön pedig visszakapja a pénzét (az előleget, amit a tranzakció kezdetén fizetett ki). Mielőtt elküldöm az autót, szükségem van a megerősítésére, hogy egyetért a feltételeimmel, szeretné véglegesíteni a szerződést és rendelkezik a pénzzel. Szeretném, ha Ön ezt komolyan venné, mert ezzel a szállítással én pénzt költök, mert nem engedhetem meg, hogy elveszítsem ezt a pénzt, és [emiatt] kénytelen legyek a hatóságokhoz fordulni. A pénzt a szállító cég pénztárosának kell elküldenie a szállítás megtörténtét követő 24 órán belül.


Várom tehát mielőbbi válaszát a döntését illetően.

2011. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakfordító megjegyzése,aki most szövegfordításra ingyen sajnos nem ér rá:

Annál,hogy Google Fordítóba berakod,akármilyen szar emberi fordítás jobb.Ezzel csak a kérdezőt keveritek össze.

2011. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 AnnAmbrus válasza:
Az angol szöveg tele van nyelvi hibával...nem tudom, hogy ez mennyire fontos neked...
2011. jún. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kaposyne válasza:

az egész egy nagy csaláááás!!!!

Minket épp most akartak beetetni, de elég balfékek.... ugyanazokat az e-maileket irni szó szerint, ami már a neten is kering....ha google-ba beirod


mi az expressz-en és a jofogas-on is láttuk ugyanazt a bmw 116i-t "túl olcsón", ráadásul mindenféle extrákkal, de az expresszen további 2db gyanus bmw 116i is van, és gyanitom, hogy több másik autó is szerepel a palettájukon, szóval vigyázat!!!


ld. az alábbi linket

[link]


Csalók - autó eladás

AlhamBrown, 2010. november 11.

1 hozzászólás

Tisztelt Dömsödi úr, talán érdemes lenne ezt is megemlíteni az egyik műsorukban. kicsit hosszú levél, de érdemes végigolvasni.

Később az Expressen találtam rendőrségi felhívást is ezzel kapcsolatban.Érdemes a shipping company honlapját is megnézni, főleg az utolsó sort - bárki könnyedén létrehozhat egy ilyen oldalt. A levelezés végén elküldtem a rendőrségi felhívás szövegét az emberünknek, 1 óra múlva nem volt az eladó autók között a jármű. Főleg hotmail-es, yahoo-s címeket használnak.


tisztelettel: Kovács Barna


A levelezés:



Date: Sat, 9 Oct 2010 09:13:13 +0200

> From: foliastra@t-online.hu

> To: peter.vencel@hotmail.com

> Subject: érdeklődés- Mercedes

>

> Tisztelt Vencel Péter,

>

> Érdeklődni szeretnék sz autó iránt, Benzines vagy dízel?

> Hanyadik tulajdonosok, volt-e valamilyen sérülése az autónak, ha igen

> hol, van-e szervízkönyve, jelenleg van-e valami hibája ?

> Mikor kell vizsgáztatni?

>

> Mikor tudnánk a hétvégén megtekinteni a gépkocsit.

>

>

> üdvözlettel



2010.10.09. 11:15 keltezéssel, peter vencel írta:


Hello,

The car is in perfect condition, no scratches, real km, no damage at the engine,diesel, never smoke in the car, the car have Hungary documents. I bought this car from Hungary because i.............

2012. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!