Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy is van ez érettséginél?

Hogy is van ez érettséginél?

Figyelt kérdés
mikor 2.osztályban elkezdtem tanulni nyelvet,akkor a némettel kezdtem,és azt tanultam 8 évig.most 9.ben jött be még mellé az angol.és az lenne a kérdésem,hogy érettségiznem németből kötelező?vagy választhatom az angolt is?hogy működik?
2011. júl. 19. 19:25
 1/3 Silber ***** válasza:
Az érettségi követelmény szerint olyan tárgyból érettségizhetsz, amiből legalább 2 évet tanulták. Nyelvi téren pedig egy, idegen nyelvből tett érettségi kötelező. Tehát szabadon választhatod meg, hogy melyik nyelvből érettségizel.
2011. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na dejó.köszönöm!:)
2011. júl. 19. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi angol-latinos osztály voltunk, de azt hiszem nekünk úgy volt, hogy az angol úgymond kötelező volt és a latint csak választhattuk volna.
2011. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!