Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi ennek a szamnak a cime?...

Mi ennek a szamnak a cime? Valakinek ez volt a csengohangja es meg sose hallottam ezt a szamot pedig jo. (Lehet valamit nem jol hallottam meg mert nem lehetett tisztan hallani, vagy nem emlekszek jol, de szerencsere nem vette fel azonnal

Figyelt kérdés
valahol itt kapcsolodtam be: you blow my mind, you do and ill say i dont wanna say good bye, theres no quiet corner to get to know each otha, and theres no hurry, im a patient man , ?which you discover?
2011. júl. 20. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

James Blunt - Stay the night


Remélezm ez az :)

2011. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Stay The Night

James Blunt

2011. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezaz, koszonom a gyors valaszt! :)
2011. júl. 20. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
James Blunt - Stay The Night :)
2011. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is gyakran csak pár sorra emlékszem a számból, és én ilyenkor beírom google-ba, egyből megtalálom a számot is :) Sőt valamikor youtube-on is működik :D
2011. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez jo otlet, koszi :)
2011. júl. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!