Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Menjek külön angolra?

Menjek külön angolra?

Figyelt kérdés
Az iskolában heti ötször lesz,de nem tudom menjek-e külön angolra
2011. aug. 14. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ennyiből én sem tudom...
2011. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, heti 5 alkalommal tanulod, tehát, ha hozzávesszük azt, hogy délután még átnézed az aznap vett anyagot, ami nyilván új ismereteket ad neked, akkor bőven elég annyi információ egyszerre. Inkább azt tanuld meg rendesen, amit órán tanulsz. Esetleg majd a nyári szünetben mehetsz, hogy tovább fejlődj, ill. ne felejtsd el az eddig tanultakat! :)
2011. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát erre így nehéz válaszolni.

Ha nem akarsz egy éven belül felsőfokúzni, esetleg nem tervezed, hogy jövőre kiköltözöl... akkor nem hiszem, hogy kéne most különórára menned. Minek? És miért pont angolból mennél?

Szóval érted, elég kevés információt adtál, ami alapján válaszolnunk kéne. Ennyiből azt is kérdezhetted volna, hogy matekból, magyarból, stb. menj-e...

Neked kell tudni, mennyire és mikorra, miért fontos az angol tudás.

2011. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen a tanár, hiába van heti 5 ha nem mondja el rendesen: ebben az esetben lehet hogy kellene

Ha mindent megértessz és otthon még tanulsz is akkor felesleges.

2011. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Többek között attól függ, hogy mi lenne a célod a különórákkal. Ha az, hogy ne bukj meg, akkor érdemes külön tanárhoz menni, akinek nem lesz ott 10-15 másik gyerek, csak veled foglalkozik és a te szinteden tudtok gyakorolni. Ha azért mennél, hogy minél jobban megtanuld a nyelvet, akkor csak várj még egy kicsit, amíg elkezdődik a tanítás és megtudod, hogyan tanít a tanárod. Nálunk volt angol tagozat, heti 7 vagy 8 órával talán, de állítom, akik oda jártak, feleannyira se tanultak meg angolul, mint mi az alap csoportban heti 4 angollal, mert a mi tanárunk sokkal jobb volt.


Ha esetleg Pesten laksz, én ugyan nem vagyok hivatalosan tanár, de anglisztikát tanultam, éltem angol családnál külföldön, úgyhogy tudok neked órákat tartani.

2011. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!