Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg angolul?

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs semmi alapom. Szóval szeretnék megtanulni angolul, de tanárhoz nem tudok menni, mert napközben dolgozom, szóval csak itthon esténként érnék rá.

Nem tudtok ajánlani valami programot vagy könyvet, amely érthetően elmagyarázza az angol igeidőket? A szavakat gondolom szótárból, a kifejezéseket nem tudom, hogy honnan kéne. Az amerikai angolt szeretném megtanulni, biztos megegyezik a brittel, de lehetnek különbségek.


2011. aug. 15. 15:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nyelvtanilag jó a brit, szóval azt kell megtanulni, csak majd a kiejtéseken kell változtatni egy kicsit!

Köszi a válaszokat!

Az email címem: kissbazsi87@freemail.hu

Erre küld el kérlek az anyagot! :)

Köszike

2011. aug. 18. 09:53
 12/16 anonim ***** válasza:
elvileg mindenkinek elküldtem,de ha nem,sikítsatok:D
2011. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem eljött, köszönet:)
2011. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem! :(
2011. aug. 19. 16:09
 15/16 anonim ***** válasza:
küldtem még egyszer neked,remélem már elment
2011. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2011. aug. 21. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!