Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanád...

Melyik nyelvvizsgát ajánlanád nekem? (ECL, Euro. )

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nincs valami nagy nyelvérzékem, viszont kellene a diplomához...a legkönnyebbet keresem:)

Köszi


2011. aug. 23. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek nehezek. ECL elég szívás listening-ben, Euro-nál nehéz a nyelvtan.

Ha könnyűt keresel, akkor ne nemzetközileg akkreditáltat akarj, hanem csak itthon elfogadottat. Szerintem a legkönnyebb a BME-s nyelvvizsga.

2011. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
15 vagyok. A múlt héten tettem le (remélhetőleg) a középfokú angolomat a TELC-nél. Azt mondják róla, hogy könnyű.Nem akarom most elkiabálni magam ( hogy sikerüljön ), de nem mondanám hogy véresen nehéz volt. A hallgatás meg egyenesen könnyű (kopp-kopp). Egyedül a Reading Comprehension volt kicsit húzós, de másodszorra sokkal jobban megértettem! :) Szóval: TELC!!! Ja és szóbeli nagyon könnyű (kopp-kopp) :DD Szurkolok neked ;)
2011. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Euroztam és nem volt nehéz. Igaz a nyelvtan része nekem se volt a legjobb, meg a diktálás rész elég rossz, mert magnóról megy, viszont a szóbelijük piszok könnyű.
2011. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!

én Eurot tettem le 14 évesen és jól ment,egyedül a nyelvtan lett gyengébb.

de ha a legkönyebbet keresed, akkor a TELC tökéletes!:)

sok sikert:D

2011. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm a sok választ...azt hiszem egyelőre a TELC vezet:)
2011. aug. 23. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
A TELC nagyon bekeményített az utóbbi évben, csak úgy jelzem. :)
2011. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ismerőseim, akik sík hülyék voltak angolból meg elég lusták is és kellett nekik a nyelvvizsga. Ők dexam-ra mentek.
2011. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszolat....sajna nem lettem okosabb:(

németből szeretnék nyelvvizsgázni....ezt elfelejtettem:D

2011. aug. 24. 19:37
 9/9 ausonia ***** válasza:

itt egy nyelvtanár :)

legkönnyebb ezek közül a telc. ecl-t nem javaslom, az nehezebb, az euro elmegy, de vannak nehezebb tesztjeik.viszont ha német, akkor goethe institut, ha netán nem sikerülne a közép, akkor is megkapod az alapfokot. szerintem ennek nézz utána.a teszt,amit ki kell tölteni tulajdonképpen alapfok(Zertifikat Deutsch), de ha 80 százalék fölé mész(ami sima ügy, ha középfokra készülsz),akkor ugyanúgy középfokot kapsz mintha eleve arra mentél volna.de a teszt egyszerűbb.

2011. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!