Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Örmény nyelvet tanulja valaki?...

Örmény nyelvet tanulja valaki? Nehéz nyelv? Hol lehet tanulni ezt a nyelvet?

Figyelt kérdés

Találtam tankönyveket:

Egy honlapot:

[link]

Örmény nyelvkönyv I.(Dzsotjan Gagik és Krajcsír Piroska)

Böröcz Nándor: Örmény társalgási könyv és útiszótár


Egyéb nyelviskolákat Budapesten, de nem indulnak tanfolyamok.

Skype-on oktató örmény nyelvtanár van?


2011. aug. 23. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Indul tanfolyam 1 személynek is,csak akkor többet fizetsz: [link]


Itt is elindítják,ha fizeted: [link]


Miért szeretnél örményül tanulni?

2011. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert izgalmas, azt mondják nem lehetetlenül nehéz. (Az írása ellenére) És ki szeretnék menni, ott élni vízum erejéig a fővárosban. És meglátszik, ha esetleg tovább. Keresztény viszonylag európai, jobban vonz, mint nyugat. Ritka nyelv.
2011. aug. 25. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosan érdekes.És szép.Grúzia is.Én a grúz épületekért meg Tbiliszi és Isztambul ó utcáiért vagyok oda.

[link]

[link]

[link]

[link]



Én is meg szeretnék még tanulni lengyelül,törökül,indonézül,thaiul,albánul....annyi nyelv tetszene:))))

Bocsi a felesleges dolgokért!

2011. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj, mondjuk a lengyel még nem jutott eszembe, akkor inkább orosz. :)
2011. aug. 25. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Oroszul tanulok,talán a szlovák és ukrán kivételével minden szláv és minden török nyelv tetszik.

Írj nekik e-mailt-t,hátha elvállalnak egyedül is.

2011. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig vagyok, azaz ritkán vagyok Bp-en. De végülis érdeklődni lehet. Skype dolog azért jó. (Az iskola nyilván leakaszt a tanártól pénzt, ha az iskola intézményében van az óra, illetve közvetít.)
2011. aug. 25. 17:02
 7/8 Lusine Hakobyan válasza:
Szia! Én örmény vagyok és szoktam is tanitani az örményt. Már volt pár tanitványom, most is van egy. Jelenleg Zugloban lakunk de pár honapon belul elkoltozunk, talan 17, ker-be, de nem biztos. Ha érdekel irjal bátran :)
2014. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kell az abc-je?😉
2017. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!