Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "They had no idea about my...

"They had no idea about my skills. It wasn’t as though I used to conduct experiments with one leg behind my head. ” mit jelent ez a mondat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első mondat még nekem is megy: Nem tudták (nem volt ötletük arról), h miben vagyok jártas.


A második mondat engem is érdekelne egy hozzáértőtől. :D

2011. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali, ezt ugy forditanam le, hogy


Fogalmuk sem volt arrol, hogy mit tudok. Ezt a gyakorlatot ugy is megcsinalhattam volna, hogy az egyik labamat a fejem moge teszem (i.e. a gyakorlat nem volt eleg nehez ahhoz a fel-lab-a-fejem-mogott gyakorlathoz kepest :)


Biztosan valami cirkuszi akrobata :)

2011. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Fogalma sem volt a képességeimről. Nem mintha régen nyakamba tett lábbal vezettem volna le kísérleteket." (kb.)
2011. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszike

igen cirkuszi szöveg

2011. okt. 7. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!