Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Három nyelvet lehet egyszerre...

Három nyelvet lehet egyszerre tanulni?

Figyelt kérdés
Angolból felsőfokúra, németből középfokúra készülök, és most kezdtem a franciát.Szerintem van nyelvérzékem, könnyen tanulom a nyelveket..
2011. nov. 20. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy lehet.

Amennyire van energiád, ha valakinek 10-re, akkor annyit is lehet. :)

Hajrá! :)

2011. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi:D
2011. nov. 20. 10:30
 3/6 LordRiwen válasza:
68%
Lehet - ez tapasztalat.
2011. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mind a háromból tanárhoz jársz, vagy tanfolyamra? Esetleg otthon egyedül tanulod? Kíváncsi lennék a módszeredre, mert engem is érdekelne ez. Sok sikert!

2011. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy van, hogy az angolból most tettem le a középfokút, eddig magántanárhoz jártam, mostmár otthon tanulgatom. Németet iskolában tanulok, franciából magántanárhoz járok:)
2011. nov. 20. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nagyon ráérsz. Ha pl. dolgozol és/vagy társasági életet élsz, akkor nem tudsz velük intenzíven foglalkozni, és ekkor alig vagy nem tudod gyorsabban tanulni őket, mint ahogy felejted, vagyis egyhelyben jársz vagy visszafejlődsz. Optimális az lenne, ha naponta egy órát foglalkoznál komolyan egy nyelvvel. Munka mellett 3 nyelvnél ez már elég sok, bár nem lehetetlen.
2011. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!