Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lenne kereslet szlovák nyelvkö...

Lenne kereslet szlovák nyelvkönyvre?

Figyelt kérdés
Játszadozok az ötlettel, hogy írnék egy igazán jó szlovák nyelvkönyvet, amiből akár autodidakta módon is könnyen el lehetne sajátítani a nyelvet. A koncepció már megfogalmazódott a fejemben, már "csak" papírra kell vetni. Mit gondoltok, van olyan mértékű igény és érdeklődés a szlovák nyelv iránt, hogy érdemes legyen belevágnom?

2011. nov. 28. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a mai politikai helyzet mellett Mo-on van olyan, hogy érdeklődés a szlovák nyelv iránt? Nem bántásból, komolyan érdekel erről más emberek véleménye..


Szerintem, ha szeretnéd, és meg tudod csinálni, mindenképpen érdemes. Biztos, hogy van olyan ember akit érdekelne. De meggazdagodni nem ebből fogsz :)

2011. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én teljes mértékben vevő lennék rá, nem érdekelne a mostani politikai helyzet. Persze csak otthoni tanulás szintjén, egészen az alapoktól. Szóval hajrá! :)
2011. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Engem is érdekel, szóval már két tesztalanyod van, ha nem adtad fel az elképzelésed... Bár nem hiszem, hogy a szlovák egy könyvből könnyen megtanulható nyelv (gye, tye, nye, le, gyi, tyi, nyi, li :) ), de ha megfizethető áron csinálsz majd online nyelvtanfolyamot, már meg is van az első jelentkeződ :)

Sok szlovák jön ide nyaralni, magyarok is járnak át Szlovákiába, igény biztosan lenne rá, hogy megismerjék egymás nyelvét, aztán amit a politika tönkretett az emberi kapcsolatokban, majd a kétnyelvű beszélők helyrehozzák :)

Szóval szerintem is érdemes lenne belevágni, de nem csak egy könyvvel, hanem egy komplett "csomaggal", amelyet el tudsz adni Magyarországon és Szlovákiában is.

2012. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne. A jövőben mindenképpen szeretnék megtanulni szlovákul, mert a munkámhoz szükségem lesz a nyelvtudásra.
2012. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelne! Megírhatnád word-ben és elküldhetnéd nekem egy megadott e-mail címre! Nagyon hálás lennék érte, mivel nagy szükségem van egy szlovák nyelvkönyvre!!!
2013. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze - édemes - De hol adatnád ki?
2014. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!