Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tanultatok...

Mennyi idő alatt tanultatok meg egy idegen nyelvet?

Figyelt kérdés

Arra is kíváncsi vagyok, hogy milyen módszerekkel, rendszerességgel és melyikeket? :)

(nem/kor)



2012. jan. 5. 22:42
 1/3 anonim válasza:
72%
20N olasz és kint is laktam dolgoztam stb 3 hónap> már beszélgettem, 6 hónap után már nagyon jól ment 10 hónap után már majdnem minden témában megértettem magam. tökéletesre csak évek alatt tudod fejleszteni akkor is ha köztük élsz.
2012. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem németből van felsőfokúm, de nagyon megszenvedtem érte. Általános suli+középsuli. Az angol jobban ragadt, bár abból nincs nyelvvizsgám, de el tudok beszélgetni, meg értek is sok mindent. Most orosz szakos vagyok fősulin, egy éve tanulom nem túl nagy mértékben, eddig ez megy a legjobban, bár sztem azért is, mert imádom. Ukránt 4 hónapja kezdtem heti egyszer csak, az alapok abból is megvannak, orosz mellett könnyű.


21/L

2012. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én ukránuból tudom az alapokat, végülis annyira nem nehéz, habár ott is megvan a ragozás nehézsége :S De így orosz mellet lehet könnyebb :)

Tesóm németet tanul, belenéztem a könyvébe és inkább letettem :D Szerintem nagyon nehéz a kiejtés...

De az angol a kedvencem, sztem elég könnyű, májusban készülök középszintűzni + emelt érettségi. Ezért is írtam a kérdést, hogy kicsit felmérjem ki hogy tanulta a nyelveket és kis segítséget kapjak tapasztalatok alapján...:D

2012. jan. 5. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!