Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fent vagytok livemochán?...

Fent vagytok livemochán? Hogyan lehet "barátokat"szerezni?

Figyelt kérdés
nemrég regisztráltam,és nem nagyon értem hogy megy.Jelöljek be mindenkit,aki nyelv szempontjából "érdekel"?+úgy láttam ezt inkább idősebbek haszálják,ugye?17L
2012. jan. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
chatelj valakivel és ha szimpi akkor jelöld be. de úgy is lehet, hogy ha vki az adatlapja alapján szimpi, akkor bejelölöd és később leveleztek vagy chateltek.
2012. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is most járok ott komolyabban :) ... 18 vagyok x) ... azóta sikerül ismerkedni, vagy még használod az oldalt? Használ valamit nyelvtanulás szempontjából? :)
2012. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem használom,fizetős,úgyhogy így nálam kiesik.
2012. máj. 11. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van igyenes része is :) ... (előző vagyok) ... öm van sok jó oldal mág, www.sharedtalk.com itt mikorfonon cseveghetsz másokkal, és pesze chaten is, és van egy olyan is, hogy interpals.net, itt lehet levelezni, meg olyat keresni is aki a te nyelvedet tanulja, és pl angolul beszél :)(jófej emberkék vannak) [link] innen pedig angol könyveket lehet letölteni mp3ban, az irott változatát pedig bárhol meglelheted ... meg sok más jó oldal, ha gondod még irok :) ... sokat összegyűjtöttem, de nem jutottam el odáig, hogy használjam is őket :P.
2012. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)írj még ha találsz valami jót:)
2012. máj. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!