Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 39 oldalnyi angol szót (egy...

39 oldalnyi angol szót (egy oldalon 50 van) meg lehet tanulni egy nap/éjszaka alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem lesz olyan maradandó, hiszen többször kell átismételni, hogy beleégjen az agyba, de lehetséges?
2012. jan. 17. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, túl sok.
2012. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
húúú, hát szerintem necces. nekem nyelvvizsga előtti időben is ilyen 10 oldal/nap volt a max, ugyanígy 50 szavakkal. de annak a nagy része pár nap alatt le is kopott.
2012. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg
2012. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha egy nap alatt 20 órát értessz
2012. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
huh. sztem nem. legalabbis nekem ehhez rossz a rovidtavu memoriam.
2012. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 webnyelv ***** válasza:

5-10 oldalra azt mondanám, lehetséges, de 10-15 oldal fölött már kizárt. Kb. 500 szó beleférhetne, de 2000 kicsit sok.

A szavakat mondatokba kéne tenni, úgy kéne gyakorolni, ez lenne ideális nyelvtanuláshoz.

De megpróbálhatod, veszteni nem vesztesz vele, hacsak nincs más fontosabb dolgod.

2012. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*számológép elő*

39*50=1950

Aztajóélet.


Véleményem szerint abszolút lehetetlen. Mondjuk nem vagyunk egyformák, de nekem ahhoz, hogy akár 25 szót megjegyezzek, már alapjáraton 1 napra van szükségem. (...mondjuk ennek nem különösebben örülök, mert míg a nyelvtant nagyon szeretem és megy is minden nyelvben, szavakat nem tudok megjegyezni, így gyakorlatilag a lényegen kívül minden megy...)

2012. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos lennének benne olyan szavak amiket ismerek, nem is kevés. 50 teljesen ismeretlen szót 1 óra altt tudok kb. megtanulni. Valóban a lehetetlenséget súrolja. : )
2012. jan. 18. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!