Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tanár Szencsák Erika?

Milyen tanár Szencsák Erika?

Figyelt kérdés
A TÁG-ban tanít németet. Vélemények??
2012. jan. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ezzel személyi jogokat sértesz. börtön jár érte.
2012. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem személyi, hanem személyISÉGi lenne az. De ugyan milyen személyiségi jogot sért a kérdés? A hölgy neve fent van az iskola honlapján is, és köztisztviselő, tehát bárki tudhatja, hogy ő ott tanít! Ezen kívül semmiféle személyes információt nem adott ki róla a kérdező (hány éves, hány gyereke van, szexuális beállítottsága, ilyesmi), ami törvénybe ütközne. Ha nem vagy jogász, legalább ne okoskodj bele.


Az pedig a véleménynyilvánítás szabadsága, hogy a tanulói, kollégái minősíthetik a munkáját, természetesen trágárkodást és személyeskedést mellőzve.


Szóval kedves Zizi13, várhatod a válaszokat. :)

2012. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Isten ments tőle!:)

Az osztályom felét ő tanítja.

Mindenféle német szöveget megtanultat velük,pl. 2 oldalt mondj fel németül a talaj szerkezetéről,1 hetet kapsz felkészülni.(és havi 2X-3X)

Tehát többnyire panaszkodnak,hogy túl sokat kér tőlük.Egyébként aranyosnak tűnik...

2012. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AngelApp2020 válasza:
Mostani tapasztalat: Én új vagyok ott, és eleinte nem vettem sajnos komolyan. Érzelem mentesen fejezi ki magát. De igen kedves és nyugodt hölgy, bár nagyon szigorú. Ajánlani tudom, hogy mindig tanuld meg amit kér. Mi minden órán felelünk, és ezzel tanítja meg a szavakat... Mármint, hogy szöveget ad fel. Ha a TÁG-ba mész, soha ne vedd félvállról, mert megbánod, mint én... Most bukásra állok belőle és ha nem szedem magam össze, repülök. Ezért tanácsolom a sok jegyzetet és, hogy gondolkozz előre. Tanuld meg egy témával előre az összes szót! És vigyázz, mert nálunk max 2 hiba és máris nem vagy jó tanuló! Nem kell félni tőle. Csak figyelj a szádra, és a tanulásra! :D :(
2021. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!