Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TOEFL angol felsőfokú nyelvviz...

TOEFL angol felsőfokú nyelvvizsgára miből készüljek?

Figyelt kérdés
nektek mik a tapasztalataitok?
2012. febr. 1. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régen csináltam, úgy hogy másra nemigen emlékszem, csak arra, hogy nagyon könnyű volt, nekem alig volt benne 1-2 hiba. A nyelvtani tesztje nagyon egyszerű, és a szövegértéshez sem kell perfekt tudás. Talán lesz, aki a részletekre is emlékszik.
2012. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelnének tapasztalatok:) A vizsgáztató tényleg kizárólag a számítógép (szóbeli résznél is), vagy félre vagyok informálva?
2012. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a szóbeli részhez miyen tételek kellenek/honnan tudnám beszerezni őket (egyébként nekem külföldi tanuláshoz kell a vizsga).
2012. febr. 1. 15:02
 4/4 anonim válasza:

itt találtok infót: [link]


Valóban a szóbeli rész is számítógép előtt történik: mikrofonba kell belemondani, amit utána 5 különböző vizsgáztató értékel (, hogy kiszűrjék a szubjektivitást: szimpátiát, ellenszenvet)

2012. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!