Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga fellebbezés!...

Ginger94 kérdése:

Nyelvvizsga fellebbezés! Milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni mennyi esélyem lehet, ECL német középfokút csináltam de még csak az írásbelit és a zsázalékaim. :

Írásbeli kommunikáció: 66%

Olvasott szöveg megértése : 50%


és együtt meg : 58% lett. 1 pont kellene, hogy meglegyen a 60 % és, hogy érdemes-e fellebbezni, természetesen a levélben kerestetnék még pontot. sokmidnent olvastam, hogy igen próbáljam, de volt olyan is h fölösleges. Szerintetek??

előre is köszönöm a válaszokat :S :)


2012. márc. 9. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp add be, veszíteni valód nincs!!


Ahogy látom a százalékok alapján, a levelet viszonylag jól megírtad, a szövegértés viszont eltoltad.

Ugye 40% a minimum amit el kell érned a részfeladatoknál, összességében pedig 60%-tól sikeres a vizsga.

Add be, a levélben tudnak találni 1 pontot, és akkor éppen meglehet a nyelvvizsga. Ha mégsem sikerül, ne keseredj el, legközelebb tudod mire számíts és talán jobb eredményt is érsz majd el :)

2012. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) valóban a szövegértésnél leblokkoltam. nagyon. :S tudom, hogy ezerszer jobbra is megtudnám csinálni, de ezt sajnos mondhatja akárki:) nagyon remélem, hogy nem lesznek ellenségesek és találnak egy pontot:)
2012. márc. 9. 16:24
 3/3 Abdani válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok, és szintén az ECL-nél szeretnék fellebbezni. Azóta kaptál eredményt? Megtennéd, ha leírod, mi lett a vége, persze ha beadtad. Köszi előre is.
2013. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!