Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ugye semmit nem ér egy alapfok...

Ugye semmit nem ér egy alapfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Az iskolánkban van egy ún. "tehetség gondozó" óra heti 3x, ami felkészít minket az alapfokú nyelvvizsgára. De én így, majdcsak a vége fele feleszméltem, hogy hoppácska, minek ez, mikor semmit nem tudok vele kezdeni a jövőben, ráadásul jó drága, valamint a továbbtanulásomban szerepel az angol, így érettségire a felsőfokúm is meglesz (ha sikeresen vizsgázom persze). Viszont a tanár azt mondta, hogy a szóbeli rész kötelező, az írásbeli nem. Még nem mondtam neki, hogy nem akarom letenni, de ideje lesz. Tudom magamról, hogy tudok alapfokon társalogni (az angol szóbeli eredményeim ezt mutatják), és ezt általában a tanárom úgy említi, hogy "szintfelmérő". Semmit nem erőltethet rám, ha nem akarom. 14/L
2012. márc. 11. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért sok sikert
2013. febr. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha sikerül, akkor egy "élmény"
2013. febr. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!