Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki jártasabb az...

Valaki aki jártasabb az angolban le tudná fordítani ezt?

Figyelt kérdés

"Everybody, one day will die, and be forgotten. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way.


Don't ever pay people out or put people down. Instead just put yourself up and let the haters do their thing. I'd rather be a person that's hated on, than a person that does the hating. A wise man one said..

Haters gonna hate!”



Tudom hogy mit jelent de van amit nem tudok normálisan magyarosra fordítani. Előre is köszönöm.



2012. márc. 25. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer mindenki halott és elfelejtett lesz.

Cselekedni és viselkedni egy módon az, ami ami izgalamssá és viccessé teszi az életet. Csessze meg a földi potenciális élet: hétfőtől péntekig dolgozni amiből semmi örömöd nem származik: csak élni az életet amíg meg nem öregszel és el nem bomlasz.

Találj egy szenvedélyt, formálj kapcsolatokat, ne félj kitörni és sz*ard le mit gondolnak az emberek, higgy nekem, így jobb az élet.


Don't ever pay people out or put people down. Helyette csak állj fel(büszkén) és engedd a gyűlölködőknek, hogy tegyék a maguk dolgát. Igen lennék egy ember aki gyűlöl, mint a gyűlölködő. . Egy bölcs ember azt mondta...Haters gonna hate!(ezt nem tudnám szó szerint lefordítani, de szerintem érted te, ugyanis ezt a mondást érezni kell:D)

2012. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább lennék...*
2012. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap mindenki meghal és elfelejtik. Cselekedj és viselkedj úgy, hogy az érdekessé és szórakoztatóvá tegye az életed; sz@rj a hétköznapi, kiszámítható életre, a hétfőtől péntekig tartó melóra, amiből nem származik örömöd; csak élnéd az életed míg meg nem öregszel és el nem hervadsz. Találd meg a szenvedélyt, alakíts ki kapcsolatokat, nem félj kilépni a világba és sz@arj rá mit gondol bárki más, bízz bennem, így sokkal szórakoztatóbb lesz minden.


Soha ne sértegess és ne kritizálj senkit.

(pay somebody out = sérteget valakit, put somebody down = kritizál valakit)

Helyette szedd össze magad és hagyd, hogy a gyűlölködők tegyék a dolgukat. Én inkább vagyok olyan, akit mások utálnak, mint hogy én utálkozzak. Egy bölcs egyszer azt mondta: "A gyűlölködők úgyis gyűlölködni fognak"

2012. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!