Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol a legkönnyebb szakmai...

Hol a legkönnyebb szakmai nyelvből nyelvvizsgát tenni? Melyik sulinál?

Figyelt kérdés
Német
2012. márc. 26. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szakmait kell tenned, ebből is többféle van.

Én a Kitex-nél vizsgáztam, nem volt nehéz. Ez egynyelvű vizsga, idegenforgalmi szaknyelven voltam, de itt még kereskedelmi is van. (ha üzleti kell, talán még elfogadják azt is)


www.nyak.hu

2012. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, üzleti (gazdasági) kéne nekem.
2012. márc. 26. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:

A sulid biztos adott ki tájékoztatót, mely nyelvvizsgákat fogadja el. Ha azokat belinkeled, könnyebben kapsz itt választ, mert amit pl nálunk elfogadtak, nem biztos, hogy nálatok is jó lesz.

De inkább te magad dönts, ha megvannak a potenciális vizsgarendszerek, csinálj 1-1 mintatesztet, abból majd látni fogod melyik fekszik neked.

2012. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem és nem írták ki a sulimnál hogy melyiket fogadják el :D Elég fura iskolába jártam én...
2012. márc. 26. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor érdeklődj a tanulmányin, olyan nincs, hogy blöffre leteszel egyet és végül nem lesz jó.

Nekünk is letöltős dokumentum volt, de egyértelműen fent volt az ügyfélszolgálatunk honlapján.

2012. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, érdeklődni fogok! :) Köszönöm hogy segítettél! :)
2012. márc. 26. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A suli nem dönthet erről. Ha pl gazdasági szakmai kell akkor bármelyik vizsga jó kell legyen ami államilag elismert.
2015. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakmai esetében én is azt gondolom elfogadják bármelyik akkreditált nyelvvizsgát. Ha gazdasági kell, belefér még a pénzügyi/közgazdasági/üzleti... Ezeknél angol, német, esetleg francia, spanyol, olasz nyelvek vannak. Általános vizsgáknál van eszperantó, lovári.. na ezeket nem fogadják el itt-ott, ezért javasoltam érdeklődj a tanulmányi osztályon. Végül hova mentél, sikerült? :)
2015. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!