Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ennyire hülye lennék nyelvből?

Ennyire hülye lennék nyelvből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan rosszul érzem magam emiatt.2 éve államvizsgáztam négyesre, szakdolgozatom ötös lett. A nyelvvizsgát pedig nem tudom letenni, középfokú német(gazdasági).

Inkább még egyszer leállamvizsgáznék, csak ne kelljen nyelvvizsgázni:(

Sajna így meg egy gyárban dolgozom, mert kitörölhetem a felsőfokúval....mert nincs meg a nyelvvizsga.


Van olyan, aki ennyire hülye idegen nyelvből, hogy egyszerűen nem ragad rá semmi?

Ti mit csináltatok?


2012. ápr. 8. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok vele az angol nagyon jól megy a középfokút megcsináltam erős 4 esre majdnem 5ös lett. Most csinálom a németet de az egyszerűen nem megy nekem pedig a szüleim nagyon szeretnék ha meglenne mert azért Németországba kitudnék menni rokonomhoz egy elég jó munkahelyre de oda kell a német nyelv tudása. Ez azért van mert nincs nyelvérzéked, ez sajnos így van. Van egy haverom annak semmilyen nyelv nem megy angolból is örült hogy letudott érettségizni.
2012. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)Tényleg nincs nyelvérzékem.

Csak az a baj, hogy ezt nem fogadják el nyelvvizsga helyett.Volt egy évfolyamtársam, aki diszlexiás volt, s ő megkapta a diplomát nyelvvizsga nélkül.

Csak ugye az nem egyenlő azzal, hogy nincs nyelvérzékem. :(

2012. ápr. 8. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
én 16 évesen CPE anyanyelveztem angolból de szívesen adnék nyelvtanulási tehetségemből ha cserében olyan egyetemre járhatnék amilyenre szerettem volna
2012. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egy dolgot tudnék tanácsolni: EZT NE CSINÁLD!


Elmondhatod magadnak naponta 20-szor, hogy nincs nyelvérzéked, de attól nem lesz jobb munkád, jobb életed.


Csak magaddal szúrsz ki, azzal, ha hülyeségeket beszélsz be magadnak.

Ez nem segít, ne csináld.



Szerintem a fő probléma, hogy azt se tudod, hogy kéne egy nyelvet megtanulni. Hiába öltél bele rengeteg időt a rossz módszer miatt ennek alig volt haszna.


Én biztos vagyok benne, hogy meg tudnál tanulni németül.



Az egyetemen minden tárgyad ragadt rád? Szerencsés ember vagy. Nálunk voltak könnyebb meg nehezebb tárgyak. Bizony volt, amire SOKKAL többet kellett tanulnom.


Ha nem ragad rád a nyelv, akkor többet kell tanulni.

2012. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.:) Lehet az is a baj, hogy úgy állok hozzá, hogy nem tudom megcsinálni,mivel nem igazán érdekel.
2012. ápr. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!