Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanítsak egy 10 éves...

Hogy tanítsak egy 10 éves kisgyereket németre?

Figyelt kérdés

Milyen módszerekkel taníthatok németet?Milyen feladatokat,olvasmányokat,hallás alapjáni teszteket csináljak? Engedjem,hogy tegezzen?Én 20 ő -10 éves .

Mit javasoltok?

Köszi



2012. ápr. 11. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdjétek az alapoktól. Legalapabb szavak, kifejezések. Én is 10 évesek kezdtem, a das Deutschmobil-lal kezdtük, bár az szerintem picit nehéz lehet neki, bár nekem nem volt az az sem :) De választhatsz neki valami barátságosabbat is, nem muszáj rögtön a közepébe vágni :) [link] például itt is nézelődhetsz.


A tegezést én azt mondom, engedd neki, bár, akkor lehet, hogy nem fogja annyira komolyan venni ezt a dolgot, de ez csak részletkérdés.


Sok sikert! :)

2012. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

:) Klassz az oldal!

2012. ápr. 11. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!