Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó, ha kezdőként úgy fejleszte...

Jó, ha kezdőként úgy fejlesztem a szókincsem, hogy különböző kategóriákban összegyűjtöm őket? Pl. : étkezés, munka, iskola, ház, külső és belső tulajdonságok, legfontosabb igék, állatok, növények. Etc.

Figyelt kérdés
Persze mellette tanulom az igeidőket, meg a nyelvtan. Az egyszerű jelen, és egyszerű múlt már megy, s arra gondoltam, hogy a tanult szavakkal majd mondatokat alkotok.

2012. ápr. 18. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen nyelven tanulsz, de ha esetleg angolul, akkor tudok neked ajánlani egy ingyenes tanfolyamot, ami 25 leckét küld folyamatosan az email-címedre.

Itt nagyon sok feladatot lehet találni, az első 5 videó a kiejtéssel foglalkozik és a szókincset is lehet fejleszteni.

Regisztrálni kell az oldalukon és folyamatosan küldik a feladatokat.

25 lecke után feladják a kérdést, akarod-e folytatni. Én nem akartam, de azon túl is kapok tőlük gyakorlatokat, feladatokat. Ahogy írták, nem hagytak magamra.

Ha nem akarsz regisztrálni, akkor el tudom küldeni neked a 25 leckének a linkjét, ahol folyamatosan tudsz tanulni.

Ha esetleg németet tanulsz, abban is tudok segíteni.

2012. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már három nyelvet tanultam, ( tudom is őket, mielőtt felmerül, hogy nem :))), és szesrintem is a kategorizálásnak van értelme. Utáltam, amikor tudtam két ételt, de a többit nem, tudtam három ruhát, de a többit nem. Így legalább tudom, milyen témákban vagyok otthon, és melyekben kevésbé :))
2012. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, ha egy témából széles a szókincsed.
2012. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor így fogom folytatni
2012. ápr. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!