Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek suliban?

Mit egyek suliban?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni. Mozgok is, itthon normálisan eszek. De suliba mit egyek? Oda nem tudok zöldségeket meg csirkemellt vinni. Marad a szendvics, esetleg joghurt kiflivel, egy kis gyümölcs. Mi mást vihetnék még? (Amúgy 10 perces szüneteim vannak, és pluszba jön hogy termet kell váltani, és alig van idő enni is.)
2012. márc. 29. 10:11
 1/5 anonim válasza:

Hát én simán vinnék ételhordóba salátát+öntettel.:)és vigyél villát..

esetleg ha másnapról marad csirkemell..

próbálj a szendvicsbe is salátát tenni(uborka,paradicsom,stb..)

2012. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez nekem is gyakran probléma, hogy alapból sok a cuccom, így nem fogok még nagy műanyag edényeket cipelni. Ráadásul a suliban muszáj normálisan enni, különben nem tudsz gondolkodni. Én is azt tudom javasolni, hogy a szendvicset sok zöldséggel készítsd és kevés vajjal. Ha teljeskiőrlésű kenyérből csinálod, az még jobb. Próbálj kevesebb szendvicset vinni és több gyümölcsöt.
2012. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljes kiőrlésű toastkenyérből tudsz szendót csinálni (1 szelet kb. 50 kcal), vagy kornspitzből ( 1 db (kb. 60 g és 120 kcal), rozsos kifliből.


Mellé dobj be a táskába gyümit ami éppen van (alma, körte, narancs, stb.) müzliszeletet, ivójoghurtot, natúrjoghurt simán vihetsz, kefír nagyon jó még, de vannak light gyümijoghurtok is amikben nincs annyi cukor és nem is olyan zsírosak. :)


Ha nem akarsz dobozkázni, szendvicsbe is tehetsz 1 szelet grillezett, sütött csirkemellet és zöldségeket, alufóliába be, és már nyammoghatod is. :)

2012. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A doboz kilőva alapból, sokszor alufóliázva alig fér be a táskámba reggelente a kaja :S. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 29. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

teljes kiőrlésű kiflibe töltsél-túrót zöldségekkel, túrókrém, tojáskrém, főtt tojás, főtt/párolt husok, halak, sós lében tonhalkonzevr, sonkák, mozzarella sajt, különféle light sajt, fűszerkrémek, +zöldségek

kifli+joghurt/kefír

gyümölcsök

müzliszelet-cukormentes/piros gyümölcsös

2012. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!