Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek egy idegen nyelvet...

Szerintetek egy idegen nyelvet hogyan lehet a leghamarabb megtanulni? Mennyi idő kell 0-ról egy jó nyelvtudáshoz? (ha nem megyek ki külföldre)

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyanyelvi beszélőkkel érintkezve. Nem is kell ahhoz külföld, főleg az internet világában, ha megvannak az alapok regisztrálsz angol/francia/kecsua indián honlapokra, fórumozol, eredetiben nézel filmeket, próbálod megérteni a zeneszöveget, nekem bevált. Akkor tanulod jól, ha van motiváció.
2012. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tanuld meg először az alapokat. Egy nyelvtanfolyamra érdemes beiratkozni, vagy keresni egy magántanárt. Ezután pedig csak érintkezni kel a nyelvvel. Fórumozol, filmet nézel, zenét hallgatsz, cikkeket olvasol etc. Lehetőleg olyanokat, amik érdekelnek is. Illetve legyen egy célod, hogy pl egy év múlva középszinten akarsz nyelv vizsgázni. Más esetben az ember hajlamos nagyon elhalasztgatni.
2012. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 év alatt azért szeretnék már eljutni a középfokra (orosz)
2012. máj. 9. 19:20
 4/5 anonim válasza:

1 év alatt orosz középfok kizárt!

1 év semmilyen nyelvre sem elég!

Angol talán? Vagy nem tudom?

1 év semmire sem elég!!

Minimum 3 év kell!!

Hány éves vagy?

2012. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó


Milyen nyelvet/nyelveket beszélsz? Milyen szinten?


20 múltam


Intenzív tanulásról beszélek (mindennap foglalkozva vele).

2012. máj. 14. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!