Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hány évesen mennétek/mentek...

Ti hány évesen mennétek/mentek/mentetek nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 14 múltam nemrég, és nem tudom eldönteni, hogy elmenjek-e... A szüleim és angoltanárom szerint elég felkészült vagyok, de nem merek bízni magamban. (Angol nyelvvizsgáról van szó, középfokon)

2012. máj. 10. 21:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én 15 évesen mentem el német alapra (origo). 17 évesen mentem német középre (TELC). Emellett elkezdtem angolul is tanulni. Ugyanebben az évben mentem el angol alapra (Origo). 18 évesen mentem angol középre (TELC). Most vagyok 19, februárban voltam angol felsőn (ECL) és májusban német felsőn (ÖSD). Szerencsém van, mert imádok idegennyelvet tanulni, nagyon sok időt töltöttem a tanulással, de csak meglett az eredménye. Szerintem menj el, próbáld meg!
2012. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon függ attól, mióta tanulja valaki azt a nyelvet

(Mert nem mindegy)

2013. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Végül elmentél?

Jó lett?

2013. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!