Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsa egy nyár alatt? Lent

Nyelvvizsa egy nyár alatt? Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeptembertől kezdem az egyetemet,ha minden jól megy "Ha felvesznek".És még nincs egy nyelvvizsgám,és szinte nem is tudok semmilyen nyelven!angolt tanultam abból érettségiztem épp hogy kettes lett!

És szeptemberig össze kéne hozzak egy középfokú nyelvizsgát angolból,egy nyár alatt teljesen nulláról lehetséges,és,ha igen miből tanuljak "Könyv,Tanár,Internet....stb"??


2012. máj. 15. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, de csak ha minden nap foglalkozol vele valamennyit és felállítod a saját rendszered amitől nem térsz el lustaság miatt. Azt hogy miből tanulj neked kéne tudnod, nekem pl. az jön be jobban ha könyvből tanulok és jegyzetelek minden fontosat, amit nem értek meg egyből . Van akinek meg úgy a jobb ha a tanár elmondja az anyagot, kérdezhet tőle meg számonkérés is van.
2012. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyár alatt középfokra nulláról nem fog menni.MOST megmondom neked.Ha nyelvvizsga kell egy nyár (3hónap) akkor eszperantót ajánlok nagyon intenzivezen.Ebben van egyedül sansz, szia...Angol 100, hogy nem fog menni bocsi:/

2012. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Angol középfok nem nagy dolog, simán meg lehet csinálni 3 hónap alatt.
2012. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eszperantót tanultam egy nyár alatt, nulláról középfokra. Interneten tanultam (skype-on) egy fiatal tanárnőtől. Elsőre sikerült. Ha kell, megadom az elérhetőségét priviben! Angol 3 hónap alatt nem fog menni.
2012. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Angol középfok igenis nagy dolog, és nem lehet teljesen nulláról három hónap alatt elérni. Nem tudod, miről beszélsz!
2012. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 webnyelv ***** válasza:
84%

Kérdés, hogy eddig miért nem ment az angol: nem szeretted, nem érdekelt, vagy rossz volt a tanár? Ha eddig se szeretted és eddig is bajod volt az angollal alapból, akkor nem fog menni. Ha valami egyéb (pl. magánéleti) ok miatt voltál rossz belőle és tényleg van benned kitartás, szorgalom, akkor összejöhet.


Azt is jó lenne tudni, most mennyi a tudásod. Mert lehet, hogy pl. sok szót tudsz angolul, azokat akkor nem kéne már újra megtanulni, az már előny.


Ha gondolod, írj egy min 10 mondatos fogalmazást, bármiről és küldd el, megnézem!

Miért kell nyelvvizsga szeptemberre? A diplomához kell a nyelvvizsga, így a nyelvet az egyetem alatt is megtanulhatod. De ha más okból kell a nyelvvizsga, akkor nem szóltam.

2012. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!