Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme a szótárnak...

Van értelme a szótárnak egynyelvű nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
ECL-en engedélyezték a fogalmazás résznél. De miért? Mármint amennyi időt adnak,hogy megírj 2 esszét, amellett nincs idő szavakat keresgélni. Legalábbis szerintem így van. Nektek mi a véleményetek,mennyire lehet hasznát venni a szótárnak?
2012. máj. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha es etleg nem tudsz valami speciális szót, ami nagyon fontos lenne, megnézheted, ugyanígy ha a feladatban nem értesz esetleg egy-két szót. Amúgy egy vizsgánál nekem is lehetett szótárt használni, el is vittem, de nem használtam, de akkor is javasom, hogy vidd el, mert miért ne, lehet, hogy jól jön.
2012. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl alapból nem értek vele egyet, hogy miért lehet használni nyelvvizsgán szótárt...

Kivéve amelyikben van fordítás, de máskülönben nem értem lényegét... Ennyi erővel majd hogy nem lediktálhatná valaki neki hogy ez meg az mit jelent. (De ez csak az én véleményem)

2012. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Szerintetek így nagyobb lesz az elvárás?
2012. máj. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!