Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Segítene valaki? I...

Angolosok! Segítene valaki? I hate to give in and sound so weak. But you understand me and won't think less of me. And this is just between us two. Részletek lentebb!

Figyelt kérdés

Egy idős feleség írja levélben a férjének (akitől anyagi gondok miatt meg kellett váljon- öt befogadta egyik gyermekük, míg a férjét a másik gyermekük - nagyon messze egymástól). Ezután azt mondja, hogy talán kénytelen lesz öregek házába kerülni.. de inkább írok a levélből egy részt hátha vki tud így segíteni:

My dear, I've been thinking of you all day

and have wanted to talk to you worse than ever before.

They say that you don't miss people so much after a while...but I think I miss you more than i

did at the beginning of our separation.

Do you realise that when you get this letter it will be George's 46th birthday?

It seems like yesterday he was born.

We were so happy then that it hurts to remember it.

I hate to give in and sound so weak...but you understand me and won't think less of me...and this is just between us two.

Harvey and Nellie (a lányuk) know a woman who is in the home for the aged women here.They thought it would be nice for me to know her...so that I would have someone my own age to talk to...so Nellie took me there to meet her.

Ennyi írok a levélből, utána meg azt mondja, hogy céloztak rá, hogy talán jobb lenne neki is egy öregek házába.

FIGYELEM: nem kell az egész levél lefordítása, csak az a három mondat. Azért írtam, ezt le, mert reméltem hátha így könnyebb lesz segíteni.



2012. jún. 30. 19:22
 1/3 MissVolluto válasza:
0%

Utálok beleadni (ezt a részt nem igazán értettem)

és nagyon gyengén hangzik.

De te megértesz engem és nem fogom azt gondolni hogy emiatt kevesebb lennék.

És ez csak kettőnk közt van.

2012. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

I hate to give in and sound so weak. But you understand me and won't think less of me. And this is just between us two.


Utálom beadni a derekamat és nyengének hangzani. De te megértesz engemet és nem fogsz (ezáltal) kevesebbet gondolni rólam. És ez csak a kettőnk közt marad.

2012. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jún. 30. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!