Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi évbe telik megtanulni...

Mennyi évbe telik megtanulni angolul kb. hogy felsőfokon tud?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1 évig kint élsz simán menni fog.
2012. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de én 10 év angol tanulás után mertem letenni a felsőfokot, úgy hogy közben voltam kint Angliában, csak angolul néztem filmeket, angolul olvastam, és napi 4-5 órát tanultam. Szép dolog az egy év kint éldegélés, de a felsőfokhoz azért több kell.
2012. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én sem akarlak elszomorítani, de van egy ismerősöm, aki több, mint 1 évet élt kint, és hazajövetele után elment középfokúra, és úgy kivágták, mint macskát sz*rni! Pedig hozzám képest is nagyon jól beszéli a nyelvet, holott nekem már van középfokúm...


Szóval egy dolog a beszélt nyelv, és egy másik a nyelvvizsga!

2012. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!