Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanulás könyvből...

Angol nyelvtanulás könyvből egyedül? Lehetséges? Vagy inkább keressek egy jó magán tanárt?

Figyelt kérdés

Nyár végén ősz elején szeretném lerakni a középfokú nyelvvizsgát. A sulis angoltanár azt mondta, hogy csak pár nyelvtan hiányzik ahhoz hogy lerakhassuk, meg a szókincsünket kéne kicsit gyarapítani és akkor meglenne. Azon gondolkozom, hogy azt a pár nyelvtant megtudom-e tanulni valamilyen könyvből vagy keressek-e inkább egy jó nyelvtanárt. Ezenkívül ha tudtok írjatok lécci könyveket és ha esetleg ismertek jó, esetleg angol anyanyelvű nyelvtanárt akkor írjatok elérhetőséget.

Ja és ha esetleg számít 14 éves vagyok.


2012. júl. 11. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb ha segít valakit... Csordás Norbert angol könyve? Kezdő

Így nehéz ajánlani nem írtad le mi hiányzik.

2012. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

azt a kis nyelvtant egyedül is megtanulod.

szókincsbővítés és beszédértés céljából meg nézz angol filmeket.

esetleg egy angol levelező partner is jól jöhet.

nem muszáj ide tanár.

2012. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

megint az utolsó vagyok.

most már csak ezt a honlapot szeretném ajánlani: [link]

2012. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem elengedhetetlen egy jó tanár, aki a nyelvvizsga minden trükkjét tudja. Tud segíteni mindenben. Saját magamból kiindulva magántanárhoz mennék( még én is oda járok, mert felsőfokúra készülök)
2012. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen típusú nyelvvizsgát szeretnél lerakni? Milyen nyelvtanok hiányoznak?
2012. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!