Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet megtanulni nyelvet...

Hogy lehet megtanulni nyelvet tanulni? :D Az a helyzet hogy van napi 6-7 óra szabadidőm, bőven jó lenne ha napi 2-3 órát tanulnék. Le is ülök a könyv elé tanulni, de negyed óra után már nem bírom, minden mást csinálok, valami jó módszer nincs?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 09:58
 1/4 anonim válasza:
51%

Nagyon jó módszer a sorozat nézése idegen nyelven. Én az Igy jártam anyátokkal című sorozatot nézem angol nyelven. Nagyon hasznos, és sztem azért jobb mint egy film, mert ez csak 20 perc... és nem fáradok el, hanem kellemeset a hasznossal időtöltés :)

Vagy jó megoldás még, ha idegen nyelvű újságcikket olvasol.Persze olyat ami érdekel... fő h a figyelmed fennmaradjon.

2012. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Follow Me BBB English

Extra BBC

English Today

Learn English with Jennifer

Engilsh For you


Gyerekeknek: (Kezdőknek is jó.)


Gogo Loves English for Children

English Time


Ha nem könyv fölött akarsz görnyedni talán szórakozatnak is ezek a videók. 15-30 percesek kb vagy rövidebb néha több idő is.


Tarts szünetet néha.

2012. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 webnyelv ***** válasza:
Vagy berakod a hanganyagot és azt hallgatod.
2012. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 delusion ***** válasza:
Én még a Rosetta Stone fedőnevű programot ajánlanám. Dynamic Immersion-re épül (nem tudom, mi a magyar megfelelője ennek), szóval ugyanolyan eszközökkel dolgozik, mint ahogy te megtanultad az anyanyelved alapjait egy-két-x évesen. Nem valami kamu, lehúzós cucc, tényleg működik. Kiegészítésnek tökéletes lenne szerintem, alap-középfokot szerintem lefedné.
2012. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!