Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvérzékem 0 viszont a...

A nyelvérzékem 0 viszont a diplomához le kell raknom a nyelvvizsgát angolt intenzíven 3-dik éve tanulom, d eegy szint után egyszerűen nem értem. Tudtok olyan debil nyelvet ami esetleg könnyebb vagy magyarosabb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Eszperantó?
2012. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 SzilKa ***** válasza:
37%

eszeprantót könnyűnek mondják, illetve a lovári nyelvet is.


Viszont ha ilyen nehézségeid vannak a nyelvtanulás területén, akkor én a helyedben utánanézetnék, nincs-e diszlexiám. Nekik szokott szinte lehetetlen lenni a nyelvtanulás, és ha erről hivatalos igazolásod van, mentesülhetsz a nyelvvizsgakötelezettség alól.

2012. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

lóvári:DDDDDD

amúgy hűh, a spanyol könnyebb az angolnál.

még a bolgárt és a horvátot mondják könnyűnek.

2012. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
ja és az olasz:D
2012. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
A lováriról csak tévhit, hogy könnyű. Nehézségi szinten körülbelül az angol és a német között áll. Ha az angolt nem tudtad emgtanulni, akkor ez se fog menni, mert az angol sokkal logikusabb nyelv, mint a lovári. Mellesleg vizsgánál sokkal jobban lehúzzák az embert, nem vmi korrektek és sok helyen amúgy se fogaják el
2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Eszperantó. 3 hónap alatt középrokúra meg lehet tanulni :).
2012. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a sok választ:)

Igen az eszperantóra én is gondoltam, de nem fogadja el a suli.

Diszlexiám nincsen, de diszkalkuliám igen, szóval el akartak küldeni felmentésre, de ott mondták, hogy mivel angolból leérettségiztem nem kaphatom meg. Pedig az érettségin a csopimat úgy rugdosták át, még az elnök sem volt bent. Szóval nincs más választásom magamba kell verni egy nyelvet.

A lovárit nézegettem, de nem olyan könnyű mint amilyennek látszik.

A javaslataitok nagyon jók:)

2012. júl. 30. 15:02
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem meg az angol az egyik legdebilebb nyelv a világon, a spanyol sokkal nehezebb. De kinek mi megy könnyen. Egyik ismerősöm cigány nyelvből vizsgázott 3 hónap tanulás után. Bár talán azt már nem is fogadják el diplomához.
2012. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Csak azokat a nyelvvizsgákat fogadják el, amilyen nyelven van szakirodalom.
2012. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

"Csak azokat a nyelvvizsgákat fogadják el, amilyen nyelven van szakirodalom."


Egyeteme válogatja. Van ahol élő idegen nyelvet kérnek, van ahol megadják, hogy melyik az a hat-nyolc nyelv amelyet elfogadják.

2012. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!