Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt mennyre lehetne...

Egy év alatt mennyre lehetne megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok és tanulok egy új szakmát és arra gondoltam párosítom mellé az angol nyelvet is.De magántanárra nincsen pénzem azonban a neten elég jól le van írva minden.Suliban tanultam angolt 2 évet tehát nem ismeretlen de a kérdés napi 2-3 órával meg lehetne-e magamtól a középfok egy év alatt?

2012. aug. 10. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
A középfok az necces de az alapfokot szerintem meg tudnád csinálni:) Hallgass angol videóblogokat és nézzél sok-sok filmet! :)
2012. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvben elég a napi 2 óra. Másik nyelvből van már nyelvvizsgád? Ha van már kellő tapasztalatod egy nyelvvel akkor egy másodikat már nem lehetetlen egyedül megtanulni.


Elsőre egyedül megtanulni egy idegen nyelvet sokkal nehezebb.

2012. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!