Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge nyelvvizsga, középfo...

Cambridge nyelvvizsga, középfok, válaszolnátok nekem 1-2 kérdésre, SOS!?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,jövőhéten lesz a nyelvvizsgám (pénteken). Debreceni kirendeltséghez megyek,lenne pár kérdésem.


A nyelvvizsgán egy témán belül lehet önmagamról beszélni? (hallottam hogy Cambridge nyelvvizsgán csak általánosságban lehet beszélni önmagamról nem,de remélem csak pletyka)


Milyenek a vizsgáztatok? (remélem nem szigorúak,vagyis olyanok akik az ember életkedvét is elveszik a vizsgától)


Nehéz a magnóhallgatás?


Nehéz a képleírás?


Nehéz szituációk vannak?


Figyelembe veszik hogy 16 éves vagyok? (mármint arra fel kérdem hogy 16 évesen még nem sűrűn tudok beszélni pl. a magyar politikai helyzetről)


Lehetséges hogy nem egy napra teszik a nyelvvizsga különböző részeit? (személyes beszélgetés,képleírás,szitu,magnóhallgatás)



ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!



2012. aug. 13. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Konkrétat nem tudok mondani, csak azt, hogy ha tudsz angolul normálisan, egyik sem nehéz.
2012. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocs de fura h mindjárt itt a vizsga és most merülnek fel ezek a kérdések! Először is melyik nyelvvizsgát teszed le?? mert van több is Cambridge vonalon! FCE-ből van egy olyan is, amit direkt a fiatal korosztálynak (FCE for Schools) szánnak! Ha erre mész, akkor "fiatalként" kezelnek! Ha nem erre, akkor különösebb kiméletre szerintem ne számits, bár őszintén szólva én 17 voltam mikor RIgó utca középfokoztam és nem rángattak bele politikába...Amúgy középfokon azért elvárható, h a "világ helyzetéről" tudjon beszélni egy vizsgázó, de biztos h nem fog kelleni beszélned mélységes mély politikai kérdésekről, az nem középfokú tanagyag! De jó lenne tudni pontosan melyik vizsgára mész.

Ha "Kellően" felkészültél nem lesz gond! Csináltál próba teszteket remélem!?

A másik, nem reális olyat kérdezni (bár mindenki kérdezi) hogy nehéz-e egy feladat. KÉrdés, mennyire vagy felkészült! mennyit gyakoroltál! és persze hogy "Nehéz", hacsak nem olyanra mész ami messze a te igazi szinted ALATT van. Mindenki megizzad a nyelvvizsgán, dehát ez egy afféle próbatétel, és reméljük aki segitett felkésziteni, tudta mire készitsen és igy én nem izgulnék annyira.

2012. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!