Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan köztetek aki beszéli...

Van olyan köztetek aki beszéli a Japán, Kínai, Koreai és Thai nyelvet?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideig tartott megtanulni, illetve tudnál tippeket mondani( hol tudok megtanulni,mivel lenne mégkönyebb stb...)?Japánul már tanulok, de a többi nyelv is felkeltette az érdeklődésemet.Könnyen tanulom a nyelveket, azt mondják jó érzékem van hozzá, és nekem is egész könnyűnek tűnik a nyelvtanulás. Válaszodat előre köszönöm!
2012. aug. 23. 15:50
 1/3 anonim válasza:

En thaiul tanulok mar az alapokat tudom es irni es olvasni is, igaz hogy lassan :)

En itt elek ugy hogy muszaj tanulnom , am nem olyan bonyolult mint aminek latszik

2012. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Szia - Japánban közel két évig éltem, megvan a legmagasabb fokú nemzetközi nyelvvizsgám belőle (JLPT Level 1), lassan két éve pedig Thaiföldön élek, és a thai feleségem mellett sokat tanulok :)


Ha gondolod, nyugodtan írj privát üzenetet, szívesen válaszolok bármilyen konkrét kérdésedre.

2012. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El nem tudom mondani mennyire köszönöm a válaszokat!!!!!
2012. aug. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!