Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angoltanárom alig tanított...

Az angoltanárom alig tanított meg. Hogyan tudnék felkészülni az év eleji besorolóra?

Figyelt kérdés
Nagyon jó angoltanárom volt, csak hülyékkel voltam egy csoportba, én voltam a legjobb köztük, és nagyon szeretném, ha a gimiben jó csoportba kerülök. Lehet, hogy mostmár késő, mert kedden írjuk. De ha tudtok segíteni, légyszi írjatok. Köszi. =) 15/L

2012. aug. 31. 18:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha nemtudsz túljól angolul, ne is akarj haladó csoportba kerülni mert nem fogod tudni követni őket
2012. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy nem tudok, csak nyelvvel szeretnék foglalkozni :S

lehet, hogy a kérdés alapján úgy tűnik, hogy nem vagyok jó, de amit megtanított tanár, azt tudom.

csak alig tanított valamit.

2012. aug. 31. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán erre korában gondolhattál volna....

Egyébként én is elég hülyékkel voltam angolon, és dicséretes ötössel én voltam a legjobb. Viszont nekünk se tanított meg mindent a tanár, mégis úgy érzem, hogy a gimiben nem a kezdõk között lesz majd a helyem.

Nem tudom, mi az amit tudsz, és mi az, amit nem. Az ilyen teszteknél általában nem a legbonyolultabb igeidõket szokták kérdezni, hanem elsõ sorban az alapokra kíváncsiak szerintem. Ha ezeket se tudod, akkor viszont tényleg nem a haladók között van a helyed.

Szerintem a neten csinálj meg néhány ilyen szintfelmérõ tesztet és ha megcsinálod, írd le ide, hogy az alapján milyen szintén vagy.

2012. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt. 14/L
2012. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem most már semmit nem tehetsz. Nyáron kereshettél volna angoltanárt, aki segít kicsit többet, és kiegészíti az eddigi tudásod! :)

De így már mindegy, viszont gondolom majd ez a tanár megtanít normálisan..úgyhogy lehet, hogy még pozitívum is lehet.

Amúgy csak egy kérdés..pécsi vagy, kedves kérdező?

2012. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kiskunhalasi vagyok, és igazából az angol a kedvencem.

Ha rossz csoportba kerülök, onnan nehéz átmenni a jóba.

1. szintű felmérőt csináltam, 84% lett (21/25), de a nyáron egy kicsit kijöttem a gyakorlatból.

2012. szept. 1. 20:51
 7/13 A kérdező kommentje:

2. szintű felmérő 72% (18/25)

nagyon gáz?

2012. szept. 1. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen tesztet csináltál. Ráadásul 25 kérdésbe nem lehet mindent besűríteni.

Én azt a szintfelmérõt csináltam meg, ez kiírja, hogy milyen szinten vagy:A1,A2,B1,B2.

Csináld meg te is ezt, és majd írd meg, hogy hogy sikerült.

2012. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A link lemaradt, bocsi. ;)

[link]

2012. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A1: 75% (150 pont)
2012. szept. 2. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!