Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokúra sikerülhet nagyrés...

Középfokúra sikerülhet nagyrészt egyedül felkészülni?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elsajátítani az angolt(ez egyrészt az én lustaságomnak tudható be, másrészt egy szót 5-10 perc alatt sikerül megtanulni, amit másnap már nem tudok felidézni, gyakorlatban nem tudom alkalmazni a nyelvtant. . .), de mindenképp csinálnom kell egy középfokú vizsgát. Fél év alatt sikerült- szó szerint- összeszenvedni egy alap szóbelit. Ez tapasztalatnak jó volt-már legalább meg merek szólalni angolul.

Tudnátok ajánlani oldalakat, könyveket amiből egyedül is fel tudok készülni a nyelvvizsgára(jelenleg nem tudok tanárt vagy nyelvkurzust fizetni)? Ill. tudnátok tippeket adni, hogyan lehet könnyebben tanulni?


2012. júl. 26. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Áhh, nem akarlak elkeseríteni, de még annak is nehéz egyedül felkészülni, aki amúgy átlagos szinten van a nyelvtanulással, nemhogy neked :( Sztem mindenképp tanárhoz kéne járnod, főleg ha fél év alatt kell megcsinálnod.
2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja vagyis azt nem írtad, hogy fél év alatt kell. Akkor azt ne vedd figyelembe.
2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet tudni, hogy végül mire/mennyire jutottál és hogyan?

2013. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!