Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki járt már Cosmopolitan-l...

Valaki járt már Cosmopolitan-lingua nyelvsuliban? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan nyelviskolát, ahol szóbeli kommunikációmat jól ki tudnám fejleszteni?

2012. szept. 10. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen nyelvet szeretnél tanulni? Én németre jártam oda, de nem igazán tanultam meg, mert egy vén satrafa volt a tanár (az a fajta nyugdíjas középiskolai tanár aki eredetileg orosz szakos volt, utána váltott németre). A kiejtése nem hasonlított a németre és csak nyelvtani feladatokat csináltunk csendben egész órán, nem beszéltünk, nem kommunikáltunk lényegében egyáltalán. Párszor viszont jött helyettesíteni egy Michael nevű fickó (ő angolt és németet is tanít), na az teljesen más volt! Vele nagyon interaktívak, dinamikusak voltak az órák. Rengeteg szót és kifejezést tanultunk meg fájdalom nélkül és a nyelvtant is nagyon szépen leegyszerűsítve magyarázta.

Ő legfőbbképpen haladó csoportokat tanít és nyelvi tréningeket tart. Ha a kommunikációodat szeretnéd fejleszteni, kérd magad olyan csoportba, ahol ő tanít. Nem fogsz csalódni.

Minden attól függ ebben a nyelviskolában, hogy ki a tanár. Amúgy nagyon kedvesek a nyelviskolában a recepción, mindenről tájékoztatnak, nem vernek át és bármiben szívesen segítenek.

2012. szept. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!