Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatom meg a Német...

Hogyan tanulhatom meg a Német nyelvet Középszinten 3-4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Jelenlegi Tudásom 0. tehát nehézkes de gondolom nem lehetetlen.

2012. szept. 14. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vegyél egy jó nyelvkönyvet!

Az alapokat nyelvkönyvből érdemes megtanulni.

Én a Lazán németül. c. könyvet ajánlom neked Maklári Tamástól.


Itt olvashatsz róla:

[link]


Egyszerű, könnyen érthető, sokszor vicces az olvasmány, nem unalmas.

Ha teljesen a nulláról indulsz, akkor ezt ajánlom neked.

Itt megtanulod azokat a szabályokat, amelyek tudásával már mondatokat tudsz helyesen írni és fordítani.

Mellette az interneten is találsz anyagokat, én most az Eduverzum oldalán ingyenesen tanulok német nyelvet.

[link]


Ha felmész erre az oldalra, akkor olyat fogsz találni, hogy beiratkozás az 1. modulra. Ha lejjebb görgeted, ott találsz egy olyat, hogy a többi modult is meg lehet rendelni.

Én megrendeltem az első 10 modult, ami feladatokból, gyakorlatokból, leckemagyarázatból, szótári részből és egy keresztrejtvényből áll, amelyben az adott modulokban található szavakat tudod beírni.

Tehát, első lépésként regisztrálni kell, ekkor kapod meg a lehetőséget, hogy modulokat rendelj.

Az 1. modul megrendelése után felajánlja neked a rendszer, hogy további modulokat is megrendelhetsz.

Hangsúlyozom, hogy ez teljesen ingyen van, nem kell fizetni semmiért.

Ha megrendelted a modulokat, és elküldöd, kapsz egy emailt, hogy elfogadták a megrendelésedet és rendelkezésedre állnak a leckék.

Innentől már csak rajtad áll, milyen gyorsan haladsz.

A gyakorlatokat, feladatokat le is ellenőrzi és mindig láthatod, mi az, amit még nem tudsz.

Üdv.

2012. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!