Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elkezdeném az 5percAngol...

Elkezdeném az 5percAngol e-mail-es változatát. Érdemes ezt végig csinálni? Egy napon tényleg csak 5 percet kell rászánni? Volt már rá példa, hogy segített valakinek? Esetleg nem lehet megoldani, hogy hetente 2, vagy 3x jöjjön e-mail?

Figyelt kérdés
Nem szoktam minden nap nézni a leveleim, mert nincs rá időm, vagy nem jut eszembe, így viszont minden nap kéne, és ez esetleg gondot okozna. Nyáron megyek Amerikába, de ott a házigazda csak angolul fog velem beszélni, hogy tanuljam.. Dehát érteni is kéne azt, hogy mit monnd!:D
2012. okt. 26. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lelkes rajongója vagyok ennek a sorozatnak. Szalai Nóri remek főszerkesztő, angolul is nagyon tud. :D

A leckékből hetente 3-at adnak ki, mindig szövegnek van AmE és BrE hanganyaga, szóval amit olvasol, meg is hallgathatod. Vagy olvasás nélkül gyakorolhatod a hallott szöveg értését. Különféle hasznos dolgokkal (levélírás, idiómák, különféle nyelvtanok, stb.) és foglalkoznak, alaposan, példákkal szemléltetve a dolgokat. A szövegekben az általuk a nyelvtanulók számára ismeretlennek talált szavakat kis szószedetekben ki is gyűjtik. 2003-tól egészen mostanáig fent van minden eddig megjelent anyaguk.

Fogj bele, nem fogod megbánni!

Üdv!

2012. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha ez az oldal ingyenes, megadnád nekem a linkjét?

Előre is köszönöm.

2012. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.5percangol.hu és van egy magazinjuk is, ami havonta jelenik meg. :)
2012. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Laci!

Köszönöm a gyors válaszodat, én is megpróbálom.

Üdv.

2012. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!