Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » OLASZ! Helyes így az e-mail-em...

OLASZ! Helyes így az e-mail-em? (Zöld mancs minden kommentért! )

Figyelt kérdés

Ciao Vincenzo,

Sì, io posso confermare che il training finirà alle 17 ore il 29 novembre (Giovedì).


Tu puoi prenotare un volo dopo le 20 ore il 29 november (Giovedì) o il 30 novembre quando tu vuoi.


Noi lavoreranno insieme Lunedì, Martedì e Mercoledì alle 07:30 o 08:00 fino dalle 17:00. Maya vorrà finire il training dalle 16:30 o 17:00 Giovedì. Purtroppo la distanza è grande tra Békéscsaba e Budapest: Tre ore con una macchina.


Ciao,


------------


amit ki szeretnék fejezni:


Igen, meg tudom erősíteni, hogy a tréningnek 17 órakor vége lesz november 29-én, csütörtökön.


Te foglalhatsz járatot 20 óra után november 29-én, csütörtökön, vagy november 30-án amikor szeretnél.


Mi hétfőn, kedden, szerdán 7:30 vagy 8 órától 17-ig együtt fogunk dolgozni. Maya be akarja fejezni a tréninget 16:30 vagy 17 órakor csütörtökön. Sajnos a távolság Békéscsaba és Budapest között nagy: 3 óra kocsival.


2012. nov. 5. 11:57
 1/4 webnyelv ***** válasza:

A személyes névmásokat felesleges mindig kitenni.


dopo le 20 ore - elég csak: dopo le 20


Noi lavoreranno - helyette: lavoreremo


finire il training dalle - dalle helyett alle


la distanza è grande tra Békéscsaba e Budapest - Én inkább így mondanám: la distanza tra Békéscsaba e Budapest è grande

2012. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! El sem tudom mondani, mennyit segítettél! :)


Zöld mancs ment!

2012. nov. 5. 14:01
 3/4 webnyelv ***** válasza:
Á, nem túl sokat. Ahogy te írtad, végülis érteni azt is lehetett.
2012. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mentek a zöld mancsok. :)
2012. nov. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!